Rozmyślania około-totaliztyczne
RSS
niedziela, 28 maja 2006
Zapraszam do nowego serwisu

Pod adresem www.totalizm.info uruchomiłem nowy serwis totaliztyczny. Zastąpi on wkrótce wszystkie dotychczasowe blogi (wszewilki 2006, wszewilki 2007, poezja totaliztyczna, totalizta) i zaoferuje ponadto dużo więcej. Już jest tam serwis, forum dyskusyjne, chat i totaliztyczna wikipedia. Zapraszam więc do odwiedzin.

Totalizm.info - Totalizm, Jan Pająk, UFOnauci, Okupacja Ziemi
 
Zapraszam!
12:04, totalizta
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 maja 2006
Doktoreńku Nasz Kochany!

W dniu tak pięknym i wspaniałym1,
Życzę Ci serduszkiem całym,
Dużo zdrowia, sto lat życia,
Milion kiwis2 do zdobycia.

Moc durianów na Twym stole,
Pracy co da satysfakcji pole,
Magnokraftów złych spadnięcia,
UFOnautów wyginięcia.

Tego Ci wszystkiego życzy
Mariusz, co totalizm ćwiczy.


1) 25 maj 2006 r. - 60-te urodziny Doktora
2) kiwi - potoczna nazwa dolara nowozelandzkiego (NZ$)

00:04, totalizta
Link Komentarze (5) »
sobota, 20 maja 2006
Ten banner przyniesie nam sukces

Wielokrotnie zastanawialiśmy się co zrobić, aby zainteresować większą liczbę osób totalizmem i skłonić je do wejścia na nasze serwisy. Kluczem do powodzenia jest dobra reklama i właśnie tej dziedziny dotyczy mój najnowszy projekt. Proponowany banner podkreśla w zwięzłej formie całą problematykę zniewalania i wykorzystywania ludzi przez UFOnatów(tki) i wzywa ich do aktywniejszej postawy wobec swych ciemiężycieli.

04:26, totalizta
Link Komentarze (1) »
czwartek, 18 maja 2006
Prezent dla Doktora

Kolega podpowiedział mi genialny pomysł, jak można uczcić zbliżające się 60-te urodziny Doktora i jaki sprawić mu prezent. Otóż podczas Zlotu 8/7/6 można byłoby umieścić tablicę pamiątkową na domu w którym urodził się Doktor. Oczywiście jeśli zgodzą się właściciele domu, ale ci nie powinni mieć raczej obiekcji, gdyż taka tablica przynosi im tylko splendor. Zrobiłem już nawet projekt (obrazek poniżej) - jej rozmiary to 45x32 cm (zadruk 43x30).

20:12, totalizta
Link Komentarze (9) »
piątek, 05 maja 2006
Wydeletowali Doktora

Po raz kolejny okazało się, że Wikipedia to siedlisko szatańskich pasożytów. Dwukrotnie próbowałem umieścić tam portret Doktora i dwukrotnie mi go wydeletowali. Tłumaczyli to faktem, że nie jest to oryginalna praca lecz modyfikacja innej. Obiektywnie nie mieli oczywiście racji, gdyż poprzez połączenie kilku znanych elementów otrzymuje się całkiem nowe dzieło a same zapożyczenia w sztuce są akceptowaną praktyką. Ale jak tu z burakami dyskutować? Nawet nie próbowałem i pozostaje nam cieszenie się Doktorem tu na blogu.

Jeśli ktoś chciałby widywać Doktora codziennie to polecam tapetę 1024x768 dla Windows.  

00:29, totalizta
Link Komentarze (5) »