Rozmyślania około-totaliztyczne
RSS
piątek, 24 marca 2006
Ale się schował!

W zaktualizowanej wersji strony o indukowanych sztucznie przez ufonautów lawinach Doktor opublikował kolejne zdjęcie nie pozostawiające żadnych wątpliwości, że był ostatnio nieustanie śledzony przez miniaturową sondę ufo podczas swej podróży po Nowej Zelandii (to ten biały punkt na zdjęciu). Nie spostrzegł najwidoczniej jednak, że wraz z sondą uwiecznił na fotografii także... UFOnautę! Choć wcale mnie to nie dziwi, gdyż ukrył się on naprawdę bardzo sprytnie i na dodatek całkowicie odwrócił tą swoją sondą od siebie uwagę.

[zdjęcie w pełnych rozmiarach]

-
Totalizci wszystkich stron (www) łączcie się - w jeden webring!

Strony ufoli oraz zmanipulowanych przez nich szyderców i prześmiewców:

  • janpajak.blox.pl - głupawy humor o Doktorze
  • ruchoporu.org - serwis wyszydzający ideę walki z kosmicznym okupantem
  • cytaty.doktora.w.interia.pl - manipulacja wykorzystująca oryginalne cytaty Doktora
10:18, totalizta
Link Komentarze (2) »
czwartek, 23 marca 2006
Ufoli portret własny

Wspominałem już we wcześniejszych wpisach o zmasowanej kampanii sabotażowej ufoli prowadzonej na blogu Doktora. Pozwalają oni sobie na coraz więcej i czują się w swym bezwstydnym procederze bezkarni. Postanowiłem więc ujawnić tożsamość tych osobników spod ciemnej gwiazdy, aby inni wiedzieli od początku z kim mają do czynienia.

17:35, totalizta
Link Komentarze (1) »
niedziela, 19 marca 2006
Doktor złapał ufola!

Złapał go na gorącym uczynku, podczas gdy ten nieustannie śledził go w swojej miniaturowej sondzie "orb" w czasie zwiedzania jaskini Waitomo Cave. Przyłapał go aparatem fotograficznym i zarejestrował na zdjęciu opublikowanym później w tekście o indukowanych sztucznie przez ufonautów lawinach

[zdjęcie w pełnych rozmiarach]

Po komputerowej korekcji zdjęcia (wyrównanie poziomów, wyostrzenie) oraz powiększeniu właściwego fragmentu wyraźnie widać operatora tego minaturowego magnokraftu. Siedzi on jakby w przezroczystej szklanej kapsule (a może to pole siłowe?), ręce trzyma przy ciele zaś swoją lewą ręką zdaje się operować jakimś mechanizmem sterowniczym. Szczególnie dobrze widoczna jest jego małpia głowa z dwoma jakby rogami lub stojącą czupryną. Na niebiesko zaznaczone są cztery symetryczne elementy - mocujące fotel lub służące do napędu pojazdu. Uwagę zwracają też "guziki" w jego kombinezonie.

 

Odkrycie niniejsze spotkało się z bardzo powściągliwym przyjęciem w środowisku, nawet wśród zwolenników istnienia ufo. Wytłumaczyć to można niemożnością wielu osób do przeciwstawienia się zmasowanej propagandzie telepatycznej ufonautów, nieuchronnej w obliczu tej ich oczywistej wpadki.

Na koniec chciałbym podać linki do innych miejsc ze zdjęciami i komentarzami dotyczącymi zjawiska orb's:

  • http://sondyufo.w.interia.pl/
  • http://members.lycos.co.uk/sondyufo/
01:49, totalizta
Link Komentarze (1) »
piątek, 10 marca 2006
#5. Totalizci nie gęsi...

Postanowiłem nie siedzieć bezczynnie i odpowiedzieć na obrzydliwą prowokację ufoli na blogu janpajak.blox.pl, gdzie poprzez nędzne fotomontaże przedstawiają oni w niekorzystnym świetle Doktora. I jeszcze próbują nam wmówić, że są to autentyczne dokumenty. Co za bezczelność!

Ja zaś, dla przeciwwagi ufolskim knowaniom oraz ku pokrzepieniu totaliztycznych serc, przedstawiam Doktora tak, jak sobie na to w pełni zasłużył:

Nasz nieustraszony bohater

oraz jego liczna grupa sympatyków

--
Totalizci nie gęsi i też PhotoShop'a znają...

20:01, totalizta
Link Komentarze (3) »
sobota, 04 marca 2006
#1. Różne gatunki ludzi

Wreszcie mam trochę ochoty na pisanie, więc może podzielę się swoimi przemyśleniami na ciekawy wg mnie temat. Jeszcze przed przeczytaniem prac Doktora zauważyłem bowiem, że ludzie różnią się od siebie nie tylko wyglądem fizycznym, ale i osobowością. I to nawet tak znacznie, że można wręcz mówić o różnych gatunkach (rasach) psychicznych, tak jak rozróżnia się białych, czarnych i azjatów.

Na Ziemi dominują wg mnie dwa główne rodzaje osobowości:

1) Pierwszy - bardzo inteligentni, przebiegli i sprytni, ambitni. Uważają sami siebie za "koronę stworzenia" i ósmy cud świata. Inni ludzie są dla nich czymś gorszym, no chyba że trafią na kogoś ze swego gatunku. To oni właśnie zajmują wszystkie kluczowe pozycje w państwie i społeczeństwie - polityce, prawodawstwie, biznesie i finansach itp. Dzięki swojej władzy ustalają takie zasady "gry" w społeczeństwie, które są korzystne dla nich samych i utwierdzają ich bezwzględną dominację nad tą drugą słabszą rasą.

Ich charakterystyczną cechą jest brak moralności. Dla osiągnięcia swych celów gotowi posłużyć się każdą metodą, niezależnie od tego ile szkód i cierpień przyniesie ona innym. Niejako dla zamaskowania tego przykładają oni bardzo dużo uwagi do wyglądu zewnętrznego - drogi i elegancki garnitur, nienaganna fryzura itp.

2) Drugi gatunek to zwykli, przeciętni ludzie. W naszym społeczeństwie zajmują oni zazwyczaj tylko podrzędne role i kierowani są przez tych z pierwszej grupy. W tej grupie znaleźć można także czasami inteligentne osoby (choć nie tak wielu jak w pierwszej), ale przegrywają oni w rywalizacji z uwagi na nieuczciwe zasady gry, ustalone przecież przez tych pierwszych. W ich życiu dużą rolę gra moralność i troska o niesprawianie przykrości bliźniemu.

-
Wymienione wyżej cechy obydwu grup powodują zupełnie odmienne oczekiwania i pomysły na ukształtowanie otaczającej rzeczywistości:

a) Pierwsza grupa jest zwolennikiem prawa stanowionego (rzymskiego), druga zaś chciałaby opartego na moralności prawa naturalnego.

b) Ci pierwsi uważają siebie za coś lepszego, więc chcieliby hierarchicznego ustroju społecznego, drugim zaś najbardziej odpowiada oparty na równości wszystkich ludzi socjalizm.

-
Nie potrafię na dzień dzisiejszy określić, co jest (było) przyczyną tej niejednolitości ludzkiej populacji. Być może jedni (ci pierwsi) są bardziej podatni na wpływy kosmiczne (demoniczne) i są przez nie cały czas manipulowani, zatracając przez to swoje ludzkie oblicze? A może dawno temu Ziemia zasiedlona została przez kilka różnych ras kosmicznych o różnym rodowodzie, które wcieliły się w takie samo ludzkie ciało?

--
Niech żyje i zwycięża totalizm!

23:25, totalizta
Link Komentarze (3) »