Rozmyślania około-totaliztyczne
Blog > Komentarze do wpisu
Prezent dla Doktora

Kolega podpowiedział mi genialny pomysł, jak można uczcić zbliżające się 60-te urodziny Doktora i jaki sprawić mu prezent. Otóż podczas Zlotu 8/7/6 można byłoby umieścić tablicę pamiątkową na domu w którym urodził się Doktor. Oczywiście jeśli zgodzą się właściciele domu, ale ci nie powinni mieć raczej obiekcji, gdyż taka tablica przynosi im tylko splendor. Zrobiłem już nawet projekt (obrazek poniżej) - jej rozmiary to 45x32 cm (zadruk 43x30).

czwartek, 18 maja 2006, totalizta

Polecane wpisy

  • Zapraszam do nowego serwisu

    Pod adresem www.totalizm.info uruchomiłem nowy serwis totaliztyczny. Zastąpi on wkrótce wszystkie dotychczasowe blogi (wszewilki 2006, wszewilki 2007, poezja t

  • Doktoreńku Nasz Kochany!

    W dniu tak pięknym i wspaniałym 1 , Życzę Ci serduszkiem całym, Dużo zdrowia, sto lat życia, Milion kiwis 2 do zdobycia. Moc durianów na Twym stole, Pracy co d

  • Mamy już swój hymn

    Stary Dziad się postarał (miałem jednak rację, że nie jest zepsuty do szpiku kości i będą jeszcze z niego ludzie) i zrobił dla nas "Hymn Totaliztów".

Komentarze
2006/05/22 17:10:59
Nie załamuj mnie ! Zapomniałeś już jakie jest stanowisko doktora Pająka odnośnie dziwnych przeróbek jego fotografii, a szczególnie właśnie powyższej fotografii !? Zastanawiam się nad przyczyną szczególnie tego pomysłu - nie jesteś czasem zmanipulowany przez ufonautów !? Jak myślisz, jaka była by reakcja doktora gdyby zobaczył tą tabliczkę na swoim domu... ? Powiem Ci tylko - że napewno nie byłby nią zachwycony !
-
2006/05/22 17:21:19
Przy całym szacunku dla osoby i dokonań Doktora nie ma on zbyt wiele wyczucia w sprawach promocji i marketingu. A jego teorie podlegają tym samym prawom co inne artykuły na rynku i żeby ludzie je kupili to trzeba je umiejętnie sprzedać. Mój kolega był we Francji i twierdzi, że w rejonach turystycznych na co drugim domu wisi tabliczka "tu spał Napoleon". W 99% jest to nieprawda, jednak turystom się to podoba. Taki już jest (póki co) ten nasz świat i musimy działać zgodnie z jego regułami gry.
-
2006/05/22 20:37:24
Właśnie promocja i marketing są głównymi sposobami masowej manipulacji ufonautów. Zastanawiałeś się dlaczego nie ma reklam wypełniania praw moralnych, albo innych pozytywnych wartości ? Jak Ty byś się czuł gdyby mimo Twojego wyrażnego zakazu ktoś rozpowszechniał Twój mocno przerobiony portret ? Pomyślałbyś że tak musi być bo takie są reguły promocji i marketingu !? Totalizm jest po to aby walczyć z ufolskimi regułami na świecie, a nie je jeszcze bardziej powielać ! Najwyższy czas odpowiedzieć sobie komu bardziej chcesz pomagać.
-
2006/05/22 20:51:37
Muszę się zgodzić z Zigrinem. Również uważam, że tablica z przeróbką fotografii jest pomysłem nietrafionym i może ośmieszyć zarówno Doktora jak i totalizm.
-
2006/05/22 23:04:01
Nie wiem co Wam odpowiedzieć. Sytuacja przypomina mi tą opisaną przez Black Tigera na swoim blogu - totalizm7.blox.pl/2006/01/O-lepsze-jutro.html . Czy w takiej sytuacji jest sens wogóle dyskutować? Ci z Yahoo też uznali mój blog i pomysły w nim zawarte za kontrowersyjne. Tyle że ich już nie ma a ja ciągle jestem.
-
2006/05/23 00:32:16
Dyskusje po to są właśnie, aby wyjaśniać różne sprawy. Piszesz tak jakby uznanie przez doktora Pająka innych blogów za nielegalne Ciebie wogóle nie dotyczyło !? Nie przejmujesz się niczym co pisze doktor Pająk ? Wiele ludzi poznało Cię jako świetnego organizatora, ale nie dawaj coraz większych powodów do uznania że działasz pod rozkazy ufonautów, lub że nawet sam jesteś ufonautą !
-
2006/05/23 17:47:26
A ja mysle, ze pomysl z tablica jest dobry, nie jest to nachalna reklama tylko informacja jak kazda inna. Wizerunek jest OK, moze tylko troche inna tresc pod. Znam Doktora osobiscie i mimo iz uplynelo juz 25 lat od naszej ostatniej rozmowy przed wyjazdem do N.Z , to nie sadze zeby byl oburzony. Znam tez Jego rodzine / Siostre / wkrotce sie z Nia zobacze i napisze tutaj co Ona o tym sadzi. Mieszkancy Wszewilek napewno beda zdziwieni, ale taki hold ich zainteresuje. Stworzymy przedpole do zjazdu 07/07/07 a to juz bardzo wiele.
Nie jestem UFO-nautka!
-
2006/05/23 18:18:35
Ja myślę, że nie ma wogóle potrzeby spekulować czy "ten obrazek spodobałby się Doktorowi". Umieścił go on przecież na swoich stronach www, a ponadto jasno napisał że mu się podoba - więc w czym problem? No chyba że ktoś szuka dziury w całym i chce tą inicjatywę utrącić.
-
2006/05/23 19:49:01
Oczywiście - doktor Pająk bardzo przepada za twórczością ufoli !? Chyba nie pamiętacie już kto wg. doktora jest twórcą tego właśnie obrazka. Radzę także dokładniej poczytać blogi doktora, że o monografiach już nie wspomnę !